Wprowadzenie do NLP

Dwa specjalne dni!!!

nlp, nlp poznań, neurolingwistyczne programowanie, perswazja, hipnoza, emisja głosu, kinezjologia, treningi nlp, psychologia, język perswazji, język hipnozy, neurolingwistyka, nlp poznań, kursy nlp poznań, praktyk nlp, master nlp, szkolenia nlp poznań, jak pozbyć się lęku, telemarketing, wystąpienia publiczne, telemarketing perswazyjny

16-17 grudnia 2023

na życzenie klienta ustalamy inne terminy dla grup zorganizowanych

Zastanawiasz się co to jest NLP?

Niektórzy uważają, że to nowa jakość życia i klucz do rozwiązywania problemów. Są też tacy, którzy twierdzą, że to czysta perswazja i manipulacja. No tak, bo chcesz czy nie chcesz spotykając się z drugim człowiekiem wpływacie na siebie. Są różne definicje NLP. Większość z nich sprowadza się do tego, że wyróżniają takie cechy, jak precyzja w wyznaczaniu celów, skuteczność działania, efektywność oraz ekologię w działaniu.

Z pewnością słyszysz różne opinie o NLP. Pojawia się sprzeczność. Myślę, że lubisz mieć własne zdanie na dany temat.

W związku z tym warto poznać technologię, która z powodzeniem stosowana jest przez tysiące ludzi na całym świecie, która zrewolucjonizowała biznes, rozwój osobisty oraz terapię.

„Największą rewolucją naszego pokolenia jest odkrycie, że istoty ludzkie, zmieniając wewnętrzne nastawienie swych umysłów, mogą zmieniać zewnętrzne aspekty swego życia.”

Te słowa wypowiedział słynny amerykański psycholog William James.

Nic dodać nic ująć. Trafił w dziesiątkę.

„Wykształcenie zdobywa się czytając książki, ale inne, ważniejsze wykształcenie-znajomość świata-zdobywa się tylko dzięki czytaniu ludzi i studiowaniu ich różnorodnych zachowań.”
Lord Chesterfield „Listy do syna

Zgadza się, bo możesz przeczytać mnóstwo książek, artykułów i opracowań i pozostać na etapie zaczerpnięcia czystej informacji czym jest NLP. Z drugiej strony możesz podjąć decyzję i doświadczyć tego osobiście, bezpośrednio na zajęciach.

Podczas tych dwóch dni dowiesz się czym jest NLP i nauczysz się kilku bardzo potrzebnych w życiu codziennym technik.

Co w programie?

  1. Elementy języka hipnozy
  2. Wybrane techniki kontroli emocji
  3. Techniki pozbywania się negatywnych emocji
  4. Na zakończenie doświadczysz transu hipnotycznego

Poznasz podstawowe zasady „instrukcji obsługi” własnego umysłu, którą współczesny świat zagubił, a powinniśmy ją dostać jako podstawowe wyposażenie zaraz po urodzeniu.

Kup szkolenie już teraz!

Zapisz się na kurs: wyślij przelew na konto:

65 1140 2004 0000 3002 7947 6660

w tytule przelewu napisz swoje imię i nazwisko oraz tytuł kursu
następnie wyślij maila z zapisem klikając „Kontakt”

dla jednej osoby- 770 zł

dla dwóch osób- 1 270 zł

dla trzech osób- 1 600 zł