Praktyk NLP

 

 1. Jak kontrolować i mieć wpływ na swój umysł?
 2. Jak zarządzać swoimi emocjami oraz wpływać
  na emocje innych ludzi?
 3. Jak poprawić jakość swojego życia???

Na życzenie klienta ustalamy inne terminy dla grup zorganizowanych oraz klientów indywidualnych.

Specjalnie przygotowany i wzbogacony o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie NLP
Trening Praktyk Certification

1) 3-5 oraz 17-19 lutego 2023-miejsce: SZCZECIN

 

2) 10-12 oraz 24-26 lutego 2023-miejsce: POZNAŃ

 

3) 15-21 maja 2023-miejsce: KOŁOBRZEG (zakwaterowanie oraz wyżywienie uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie)

razem 6 dni szkoleniowych

Możesz wybrać tryb indywidualny i ustalić dogodne dla siebie terminy.

 • Czy pamiętasz jaki był najwspanialszy dzień Twojego życia?
 • Czy możesz sobie przypomnieć co wtedy czułeś lub czułaś?
 • Czy możesz sobie przypomnieć jakieś obrazy, dźwięki, smak a może jakiś zapach?

A teraz pomyśl jakby to było, gdyby takie doznania stały się codziennością. Żeby taki stan mógł trwać cały czas, albo miałbyś lub miałabyś możliwość przywołania go na swoje życzenie całkiem świadomie?

 • Bez ograniczających przekonań
 • Bez bagażu negatywnych wspomnień
 • Bez negatywnych emocji
 • Bez frustracji
 • Wreszcie bez lęku i dręczącego niepokoju
Pewnie myślisz sobie teraz, że to niemożliwe lub „dostępne” tylko dla wybrańców losu. Z pewnością tak, ale Ty też możesz być tym „wybrańcem” w momencie kiedy teraz poznasz techniki i metody NLP, które sprawią, że osiągniesz to bez wysiłku, a jedynym skutkiem ubocznym będzie dobre samopoczucie i możliwość świadomego kierowania swoim życiem.
Naucz się tego teraz, jak najszybciej, bo szkoda czasu na uprawianie czarnowidztwa, które skutecznie zatruwa Twoje życie.

Program kursu NLP Practitioner

Co Ty z tego będziesz mieć???

Nauczysz się jak:

 1. uzyskać pełną kontrolę nad swoimi stanami emocjonalnymi;
 2. szybko wprowadzać znaczące zmiany w życiu: usuwać fobie, lęki, zmieniać ograniczające przekonania, podnieść poczucie własnej wartości itp.;
 3. uzyskać pewność siebie- popartą rzeczywistymi umiejętnościami;
 4. dostrzegać możliwości tam, gdzie dotąd widziałeś trudności;
 5. łatwiej i szybciej uczyć się nowych zachowań;
 6. stać się takim człowiekiem, jakim zawsze chciałeś być;
 7. „zaprogramować” się na osiąganie sukcesów;
 8. lepiej i pełniej korzystać ze swoich zasobów i możliwości;
 9. łatwo nawiązywać kontakt z ludźmi;
 10. skutecznie wpływać na ich zachowanie, myślenie i emocje;
 11. stosować nowoczesne metody perswazji i wywierania wpływu;
 12. używać NLP żeby odnosić sukcesy w różnych dziedzinach życia osobistego i zawodowego;
 13. W trakcie kursu poznasz wszystkie podstawowych modele, techniki i zastosowania NLP.

Nauczysz się jak stosować:

  • Systemy reprezentacji: by poznać sposób myślenia drugiej osoby i mówić językiem dla niej zrozumiałym.
  • Kontakt na poziomie świadomym i nieświadomym poprzez stosowanie technik dopasowania, odzwierciedlania, podążania i prowadzenia. Czy wiesz, że już w ciągu kilkudziesięciu sekund możesz wytworzyć w drugim człowieku wrażenie, że znacie się od dawna? Czy wiesz, że możesz sprawić, że drugiej osobie będzie niezwykle trudno się z tobą nie zgodzić i zacznie przyjmować twoje sugestie jako własne pomysły?
 • Submodalności: jak szybko i skutecznie zmieniać ograniczające emocje, nawyki, przekonania, wpływać na doświadczenie wewnętrzne. Dowiesz się, jak zmieniać przerastający cię problem w drobiazg z którym łatwo sobie poradzić. Nauczysz się, jak usuwać fobie i lęki, zwiększać motywację i zwiększyć swoje poczucie własnej wartości. Zaczniesz widzieć świat w nowy sposób, dostrzegając możliwości, z których dotąd nawet nie zdawałeś sobie sprawy!
 • Kotwiczenie: jak wywoływać dowolne stany emocjonalne u siebie i innych. Nauczysz się jak łatwo korzystać ze swych zasobów i umiejętności przez stosowanie kotwic suwakowych, łańcuchów kotwic, piętrzenie kotwic itd. Czy wiesz, że bodziec, który do tej pory wywoływał lęk i stres może automatycznie sprawiać, że czujesz się pełen siły i pewności siebie?
 • Model Miltona: język hipnozy i perswazji, umożliwiający subtelne, lecz nieodparte wywieranie wpływu na drugą osobę. Poznając te wzorce językowe staniesz się mistrzem perswazji! Czy możesz sobie wyobrazić jak to jest, gdy potrafisz przekonać każdego do wszystkiego?
 • Strategie sukcesu. Dowiesz się, jak myślą i działają ludzie, którzy już odnoszą sukcesy, a także nauczysz się jak samemu kopiować doskonałość.
 • Hipnoza: podstawy indukcji oraz wykorzystania transu. Czy wiesz, że twój nieświadomy umysł ma znacznie większe możliwości niż twoja świadomość? Nauczysz się jak uzyskiwać do nich dostęp. Nauczysz się też jak stosować hipnozę do wpływu na nieświadomość drugiej osoby.
 • Linia czasu: usuwanie negatywnych emocji, zmiana ograniczających przekonań, leczenie skutków dawnych urazów emocjonalnych, programowanie własnej przyszłości i przeobrażanie przeszłości . Czy wiesz, że w ciągu pięciu minut możesz usunąć lęk przed jakimś nadchodzącym wydarzeniem?
 • W trakcie kursu nauczysz się praktycznych umiejętności, które zmienią twoje życie osobiste i zawodowe.
 • „Rapport”, potwierdzanie i prowadzenie. Dzięki temu odkryjesz jak możesz szybko wspomagać procesy budowania więzi i kontaktu z drugim człowiekiem, poznasz najbardziej podstawową strategię wywierania wpływu, pozyskiwania współpracy i pogłębiania więzi z osobami, z którymi się komunikujesz. Dowiesz się w jaki sposób niedawno odkryta wiedza na temat działania tzw. „neuronów lustrzanych” wyjaśnia „magię” działania technik budowania „rapportu”.
 • Mechanizm działania „kotwic”. Jak działają kotwice i w jakich naturalnych sytuacja powstają samoczynnie. Jak zbudować czyli „założyć” skutecznie kotwicę i co ważniejsze jak ją „odpalić” . Wykorzystanie kotwicy czyli jak wybrać odpowiedni stan do kotwiczenia, i kiedy oraz w jakim celu taką kotwicę „odpalić”.
 • Odkrywanie subiektywnej organizacji czasu- ‚in time’, ‚through time’, linie czasu (time lines). Odkryjesz swój własny, unikalny sposób doświadczania czasu, Dowiesz się skąd wiesz co już się zdarzyło a o czym dopiero marzysz lub czegoś się obawiasz w przyszłości, dlaczego podświadomość nie zna różnicy pomiędzy przyszłością a pamiętaną przeszłością, od czego zależy to czy jesteś punktualna, dlaczego czas subiektywnie zmienia szybkość i kilka innych fascynujących spraw.

Program szkolenia

1. Czym jest NLP i jak powstawało. Tutaj wyjaśnimy podstawowe nieporozumienia na temat tego czym jest NLP, czym nie jest i odpowiemy na Twoje pytania na ten temat.

 

2. Na czym polega interakcja z obiektywną rzeczywistością. Co to jest subiektywna „mapa” rzeczywistości i jak człowiek ją tworzy, z czego jest zbudowana i dlaczego to ma znaczenie. Tutaj dowiesz się jak bardzo się różnisz od innych swoim postrzeganiem świata i jakie znaczenie może mieć wiedza o strukturze subiektywnego doświadczenia.

3. Jak działają i współdziałają umysł świadomy i podświadomość. Czym się różnią od siebie w działaniu i zakresie „zainteresowań” różne poziomy umysłu. Jaki wpływ ma podświadomość na jakość Twojego życia i jakie ograniczenia posiada umysł świadomy.

4. „Rapport”, potwierdzanie i prowadzenie. Dzięki temu odkryjesz jak możesz szybko wspomagać procesy budowania więzi i kontaktu z drugim człowiekiem, poznasz najbardziej podstawową strategię wywierania wpływu, pozyskiwania współpracy i pogłębiania więzi z osobami, z którymi się komunikujesz. Dowiesz się w jaki sposób niedawno odkryta wiedza na temat działania tzw. „neuronów lustrzanych” wyjaśnia „magię” działania technik budowania „rapportu”.

5. Systemy reprezentacyjne. Jak przetwarzamy informację na poziomie zmysłowym, co to jest wiodący system reprezentacyjny i czym się różni od systemu dominującego. Jak można użyć diagnozy dominującego systemu reprezentacyjnego do budowania „rapportu” czyli „mówienia językiem klienta”. Odkryjesz jak możesz rozszerzyć swoje możliwości przetwarzania informacji oraz jak pomagać innym w skutecznym uczeniu się.

6. Submodalności. Odkryjesz z czego naprawdę „zbudowane” jest Twoje subiektywne doświadczenie, jak drobna zmiana w strukturze doświadczenia może zmienić to w co wierzysz, wpłynąć na Twoją motywację, zlikwidować lęk lub fobię, wpłynąć na ocenę rzeczywistości lub nawet stworzyć fałszywe wspomnienia. Dodatkowo poznasz techniki, takie jak:
– Podwójna dysocjacja
– Analiza kontrastowa
– „Nabieranie dystansu”
– „Swish pattern”
– „Godiva pattern” oraz wiele innych…

7. Zmiana osobista i terapia.
– Umiejętność zarządzania swoim umysłem
– Usuwanie negatywnych emocji
– Szybkie i trwałe usuwanie dowolnej fobii
– Budowanie potężnej motywacji
– Zmiana ograniczających przekonań
– Pozbywanie się uciążliwych nawyków (np. obgryzanie paznokci, objadanie się) i „autopilotów” (kontrola emocji)

8. Model Miltona czyli język hipnozy ericksonowskiej. Jak ludzki umysł „rozumie” język, którym się komunikujemy. Czym się różni język umysłu świadomego do języka podświadomości i jak hipnotyzerzy używają tej wiedzy. Tutaj poznasz podstawowe „patterny” lingwistyczne takie jak: zaprzeczenia, implikacje, presupozycje, cytaty, ukryte polecenia, zaznaczanie analogowe, wskaźniki odniesienia. Dowiesz się dlaczego metafory i historie trafiając bezpośrednio do podświadomości stają się najskuteczniejszym nośnikiem idei i zmiany.

 

9. Język perswazji. Poznasz sposoby, które pozwalają stosować wzorce jeżyka hipnozy w życiu codziennym, w biznesie, wychowaniu i sytuacjach towarzyskich.

10. Dowiesz się czym jest hipnoza i poznasz jej zastosowania. Doświadczysz bycia w transie oraz nauczysz się hipnotyzować innych.

11. Poznasz najbardziej użyteczne techniki hipnozy:
– Negocjacje miedzy częściami nieświadomego umysłu, która pomaga rozwiązywać wewnętrzne konflikty.

12. Meta model. Jak za pomocą języka kształtujemy swoją subiektywną „mapę” rzeczywistości, filtrując i zniekształcając odbieraną informacje. Jak za pomocą odpowiednich pytań możemy pomóc sobie i innym zmodyfikować doświadczenie, zobaczyć w innym kontekście, świetle i z innej perspektywy otaczającą nas rzeczywistość i związane z nią problemy.

13. Reframing. Dlaczego ta sama rzeczywistość, zdarzenie, zachowanie lub sytuacja są przez innych ludzi rozumiane w tak różny sposób. Jak zmiana kontekstu, w którym występuje zdarzenie lub zachowanie zmienia jego znaczenie. Jak bezpośrednio zmienić znaczenie i rozumienie sytuacji lub cechy bądź zachowania i pozbyć się problemu.

14. Mechanizm działania „kotwic”. Jak działają kotwice i w jakich naturalnych sytuacja powstają samoczynnie. Jak zbudować czyli „założyć” skutecznie kotwicę i co ważniejsze jak ją „odpalić” . Wykorzystanie kotwicy czyli jak wybrać odpowiedni stan do kotwiczenia, i kiedy oraz w jakim celu taką kotwicę „odpalić”.

15. Odkrywanie subiektywnej organizacji czasu– ‚in time’, ‚through time’, linie czasu (time lines). Odkryjesz swój własny, unikalny sposób doświadczania czasu, Dowiesz się skąd wiesz co już się zdarzyło a o czym dopiero marzysz lub czegoś się obawiasz w przyszłości, dlaczego podświadomość nie zna różnicy pomiędzy przyszłością a pamiętaną przeszłością, od czego zależy to czy jesteś punktualna, dlaczego czas subiektywnie zmienia szybkość i kilka innych fascynujących spraw.

16. Różne rodzaje kotwic. Kotwiczenie tonalne, wizualne i kinestetyczne.

17. Techniki wykorzystujące kotwice.
– Przekotwiczanie stanów
– Utylizacja istniejących, naturalnych kotwic
– Łańcuchy kotwic
– Kotwiczenie decyzji, kryteriów, wartości.
– Kiedy warto kotwiczyć negatywne stany emocjonalne

18. Modyfikacja przeszłości za pomocą zmian na linii czasu. Czy gdybyś miał inną przeszłość, gdyby pewne rzeczy w przeszłości nigdy by Ci się nie przydarzyły lub odbyły się inaczej, gdyby ludzie w Twojej przeszłości zachowywali się inaczej wobec Ciebie czy byłbyś/byłabyś dziś bardziej osobą jaką naprawdę chcesz być? Inną, lepszą lub szczęśliwszą? Poznaj jedną z najbardziej niezwykłych technik-procesów, łączącą NLP z hipnozą czyli „Zmianę historii osobistej”!

19. Prawo przyciągania – być może znasz je już doskonale i wiesz, ze Twoje myśli kreują Twoją rzeczywistość, ale na tym szkoleniu poznasz idee daleko wykraczające poza podstawowe ujęcie tego tematu, które pozwoli Ci uświadomić sobie jak wiele wymiarów i technik może mieć tutaj zastosowanie – od czysto praktycznego, aż po duchowość.

20. Techniki pracy z emocjami na linii czasu. Dowiedz się jak w prosty sposób pozbyć się ograniczających i destrukcyjnych uczuć:
– lęku przed zbliżającym się przyszłym zdarzeniem (egzamin, wystąpienie, rozmowa, itp)
– poczucia winy związanego z przeszłością
– strategii optymalizacji formułowania celów
– „strategię Vonneguta”
– „Sekret” i prawo przyciągania
– Model „Time Line”

21. Projektowanie przyszłości na linii czasu. Odkryj jak korzystając z wiedzy na temat budowania celów, organizacji doświadczenia czasu, time lines i wizualizacji możesz wpływać na swoją przyszłość. Ten proces wykorzystując narzędzia NLP pozwala modelować najskuteczniejsze strategie realizacji pragnień i wpływania na przyszłe zdarzenia, łącząc w sobie siłę działania.

Kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu

The Practitioner in the Art of Neuro-Linguistic Programming

Jakie osiągniesz korzyści z bycia Praktykiem NLP:

 

 • posiądziesz niezwykle skuteczne umiejętności komunikowania się, dzięki czemu jakość Twoich relacji z ludźmi wzrośnie,
 • odkryjesz sposób, w jaki możesz określać i osiągać życiowe cele,
 • nauczysz się doskonalić swój umysł, dzięki czemu będziesz kontrolował swoje życie zamiast bycia zdanym na przypadek,
 • będziesz miał wysoce efektywny zestaw narzędzi do radzenia sobie ze stresem,
 • będziesz odczuwał więcej wewnętrznego spokoju i radości oraz innych pozytywnych emocji, ponieważ nauczysz się szybko przechodzić od negatywnych, ograniczających stanów emocjonalnych do pozytywnych-wspierających,
 • będziesz wiedział jak przekraczać osobiste trudności, które w przeszłości powstrzymywały Cię przed robieniem tego, co dla Ciebie ważne,
 • będziesz w stanie dzielić się tymi umiejętnościami ze swoją rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami,
 • będziesz potrafił bardziej efektywnie wpływać na swoje dzieci,
 • będziesz doskonalił umiejętności służące zwiększaniu efektywności w obliczu czekających zmian,
 • staniesz się znacznie bardziej efektywnym uczniem, co pozwoli Ci rozwijać swoją karierę zawodową,
 • będziesz lepiej wyposażony w umiejętności negocjowania oraz prowadzenia i uczestniczenia w spotkaniach,
 • dzięki zrozumieniu istoty modelowania będziesz w stanie doskonalić swoje umiejętności w każdej dziedzinie.

Cena

2 970 zł brutto

UWAGA: za każdą osobę poleconą przez Ciebie,

która zapisze się i wpłaci należność za kurs otrzymasz 10% zniżki.

Możesz wybrać tryb indywidualny.

Zapisz się na kurs: wyślij przelew na konto:

65 1140 2004 0000 3002 7947 6660

w tytule przelewu napisz swoje imię i nazwisko oraz tytuł kursu
następnie wyślij maila z zapisem klikając „Kontakt”

Jeśli nie jesteś jeszcze do końca zdecydowany lub zdecydowana, to zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły:
kom. 608-630-260