NLP w biznesie

Neurolingwistyczne Programowanie
w biznesie

Jedyny taki kurs w Poznaniu!!!

Na życzenie klienta ustalamy inne terminy dla grup zorganizowanych.

Możesz też wybrać tryb indywidualny.

17-19 oraz 24-26 marca 2023, miejsce: POZNAŃ

razem 6 dni szkoleniowych

Pragnę przedstawić Państwu ofertę, z której skorzystała z powodzeniem już bardzo duża grupa kadry kierowniczej w całej Polsce. Pozytywne efekty szkoleń upewniły mnie w przekonaniu, że tematyka i zakres szkolenia jest właśnie tym, czego poszukują osoby zajmujące stanowiska kierownicze. Pragnę zaznaczyć, że cały czas doskonalimy swój warsztat pracy i wprowadzamy nowe rozwiązania i treści do kolejnych wersji programu szkolenia biorąc pod uwagę najnowsze osiągnięcia w dziedzinie NLP rekomendowane przez Society of NLP.

Na podstawie swoich badań Richard Bandler i John Grinder (twórcy NLP) opracowali model, który może być stosowany do zwiększenia umiejętności komunikacji, zmiany osobowej i przyspieszonego uczenia się. Wszystkie te umiejętności są potrzebne we współczesnym sposobie zarządzania. Dlatego modele NLP są w tej chwili z powodzeniem wykorzystywane przez wielu menedżerów na całym świecie. Uczestnikami kursów NLP są w dużej mierze menedżerowie średniego i wyższego szczebla, pragnący poprawić komunikację z pracownikami, dążący do stworzenia zmotywowanego zespołu , który potrafi skutecznie pracować w oparciu o własne zasoby.

NLP pomaga menedżerom zrozumieć siebie i swoich pracowników, lepiej komunikować się z nimi. Istnieją pewne kluczowe założenia teorii Neurolingwistycznego Programowania, które wspierają rozwój menedżera. Odnoszą się do interakcji między ludźmi, poprawienia relacji, zmiany strategii własnych działań oraz wpływu na innych ludzi.

Niestety, najczęściej jest tak, że wiele Twoich starań i wysiłków idzie na marne. Masz często poczucie bezradności i bezsilności wobec niektórych zachowań swoich pracowników. Uważasz, że Ty robisz wszystko dla ich dobra, a oni lekceważą Twoje polecenia i argumenty. Bywa i tak, że uciekasz się do agresji i zaczynasz „pokazywać” ostentacyjnie swoją wyższość nad nimi. Daje się to zauważyć i niestety efekt jest wręcz odwrotny do zamierzonego.
Na końcu zaczynasz narzekać na cały świat i pojawia się „syndrom wypalenia”. Swoją pracę uważasz za bardzo ciężką, stresującą i nie przynoszącą pożądanych rezultatów. To coś w stylu Syzyfa, który pomimo ciężkiej pracy nigdy nie miał poczucia sprawstwa i zadowolenia z wykonywanego zadania.

Na szczęście jest sposób, żeby zapobiec takiemu stanowi rzeczy. Możesz już teraz nauczyć się i doświadczyć jak działa NLP i w jaki sposób będziesz mógł lub mogła wykonywać swoją pracę zupełnie normalnie i bez niepotrzebnych stresów. Mało tego, będziesz miał lub miała poczucie zadowolenia i komfortu psychicznego zupełnie bez wyraźnej przyczyny, a inni ludzie będą się zastanawiali jak Ty to robisz.

Specjalnie przygotowany trening NLP w biznesie pozwoli Ci przekonać się i doświadczyć tego, co można jeszcze dokonać dzięki metodom i technikom Neurolingwistycznego Programowania, ponieważ:

 1. Nauczysz się technik i metod NLP, dzięki którym będziesz umiał lepiej motywować siebie i swoich pracowników zwiększając ich motywację do jeszcze lepszej i efektywniejszej pracy.
 2. Poznasz NOWE zasady Psychologii Perswazji według niepowtarzalnego modelu dra Kevina Hogana.
 3. Bardzo szybko nauczysz się bardzo ważnych metod i technik Języka Perswazji-unikalnego systemu, który jest z powodzeniem stosowany przez największych geniuszy w zakresie edukacji, zarządzania i dowiesz się co oni robią, że uzyskują tak wspaniałe rezultaty.
 4. Nauczysz się jak uzyskać kontrolę nad swoimi emocjami, a tym samym jak wpływać na emocje innych ludzi.
 5. Poznasz strategie twórczego myślenia, które wykorzystują znani geniusze nauki (Zgadza się, bo NLP pozwala „zaprogramować” swoją podświadomość i „skopiować” sposób myślenia innych ludzi).
 6. Będziesz umiał/umiała tak zaprogramować swoją podświadomość, że to, co teraz jest źródłem Twoich stresów i niepowodzeń zmieni się w pasmo sukcesów.
 7. Dowiesz się jak poprowadzić wykład, Radę Pedagogiczną, prezentację w taki sposób, że wszyscy będą słuchać Cię z wielką uwagą i poczują nieodpartą chęć uczestniczenia w Twoich zajęciach.
 8. Dowiesz się jak rozpoznać wiodące systemy reprezentacji swoich pracowników i jak to wykorzystywać w zarządzaniu.

Sprawdzisz jak działa komunikacja werbalna i niewerbalna

 • Pojęcie komunikacji werbalnej i niewerbalnej
 • Zasady komunikacji werbalnej
 • Język perswazji dra Kevina Hogana jako najskuteczniejszy model komunikacji werbalnej (implikacje, cytaty, presupozycje, metafory itp.)
 • Komunikacja niewerbalna-język ciała czyli podstawowe gesty i zachowanie wpływające na innych

Nauczysz się metod radzenia sobie ze stresem

 • Czym jest stres i jego rodzaje (stres pozytywny i negatywny, długotrwały i krótkotrwały)
 • Objawy stresu długotrwałego związanego z pozostawaniem bez pracy lub długim szukaniem pracy
 • Wpływ stresu na zdrowie
 • Stres w czasie rozmowy kwalifikacyjnej
 • Radzenie sobie z stresem (krótkie techniki relaksacji, pozytywne myślenie, organizacja czasu, planowanie

Dowiesz się jaka jest struktura osobowości i nauczysz się ją analizować

 • Pojęcie osobowości, jaj struktura i opis
 • Własna propozycja opisu swojej osobowości
 • Charakterystyka ogólna procesu rozwoju osobowości człowieka
 • Główne czynniki i mechanizmy rozwoju osobowości
 • Poznanie niestandardowych technik z zakresu nieinwazyjnej analizy osobowości
 • Poznanie obszaru zastosowania w praktyce techniki interpretacji osobowości na podstawie wyglądu
 • Wykorzystanie swoich „mocnych” stron osobowości w poszukiwaniu zatrudnienia
 • Umiejętność rozpoznawania metaprogramów przyszłego pracodawcy i wykorzystanie ich do autoprezentacji

W trakcie kursu poznasz wszystkie podstawowych modele, techniki i zastosowania NLP. Nauczysz się jak stosować:

Systemy reprezentacji: żeby poznać sposób myślenia drugiej osoby i mówić językiem dla niej zrozumiałym.

Kontakt na poziomie świadomym i nieświadomym poprzez stosowanie technik dopasowania, odzwierciedlania, podążania i prowadzenia. Czy wiesz, że już w ciągu kilkudziesięciu sekund możesz wytworzyć w drugim człowieku wrażenie, że znacie się
od dawna? Czy wiesz, że możesz sprawić, że drugiej osobie będzie niezwykle trudno się
z tobą nie zgodzić i zacznie przyjmować twoje sugestie jako własne pomysły?

Submodalności: jak szybko i skutecznie zmieniać ograniczające emocje, nawyki, przekonania, wpływać na doświadczenie wewnętrzne. Dowiesz się, jak zmieniać przerastający cię problem w drobiazg, z którym łatwo sobie poradzić. Nauczysz się, jak usuwać fobie i lęki, zwiększać motywację i zwiększyć swoje poczucie własnej wartości. Zaczniesz widzieć świat w nowy sposób, dostrzegając możliwości, z których dotąd nawet nie zdawałeś sobie sprawy!

Kotwiczenie: jak wywoływać dowolne stany emocjonalne u siebie i innych. Nauczysz się jak łatwo korzystać ze swych zasobów i umiejętności przez stosowanie kotwic suwakowych, łańcuchów kotwic, piętrzenie kotwic itd. Czy wiesz, że bodziec, który do tej pory wywoływał lęk i stres może automatycznie sprawiać, że czujesz się pełen siły i pewności siebie?

Model Miltona: język hipnozy i perswazji, umożliwiający subtelne, lecz nieodparte wywieranie wpływu na drugą osobę. Poznając te wzorce językowe staniesz się mistrzem perswazji! Czy możesz sobie wyobrazić jak to jest, gdy potrafisz przekonać każdego
do wszystkiego?

Podczas tych zajęć nauczysz się jak skutecznie stosować techniki NLP
w zarządzaniu, które pozwalają menedżerom tworzyć związki polegające na partnerstwie. Zapoznasz się z najnowszymi wynikami badań nad funkcjonowaniem ludzkiego mózgu. Wreszcie dowiesz się jak ekologicznie i etycznie wywierać wpływ na innych ludzi znając mechanizmy działania ludzkiego umysłu.

Cena szkolenia: 3 570,00 zł

Zapisz się na kurs: wyślij przelew na konto:

65 1140 2004 0000 3002 7947 6660

w tytule przelewu napisz swoje imię i nazwisko oraz tytuł kursu
następnie wyślij maila z zapisem klikając „Kontakt”

UWAGA: za każdą osobę poleconą przez Ciebie,

która zapisze się i wpłaci należność za kurs masz 10% zniżki.

Podczas tego Treningu oprócz wiedzy i umiejętności uzyskasz:

 1. Certyfikat NLP w biznesie
 2. Podręcznik zawierający gotowe skrypty, które możesz od razu zastosować w praktyce.

Jeśli nie jesteś teraz do końca zdecydowany lub zdecydowana, to zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły lub napisz maila:

tel. 608-630-260