NLP w sprzedaży

UWAGA!
Nowe szkolenie z zakresu sprzedaży, które kwestionuje wszystkie dotychczasowe

„NIE” i „NIE MOŻLIWE”!!!

17-19 lutego 2023

Na życzenie klienta ustalamy inne terminy dla grup zorganizowanych.

Oczywiście handlowanie jest pracą dla wytrwałych, kontaktowych i przede wszystkim przebojowych ludzi. I Ty, Drogi Czytelniku, z pewnością taki jesteś. A skoro czytasz ten tekst, to równie oczywiste jest również to, że chcesz być Mistrzem. Co to oznacza w praktyce i co rozumiem pod pojęciem Mistrza Sprzedaży?

Warsztaty zatytułowane „NLP w sprzedaży” to zupełnie nowy produkt szkoleniowy, który pokazuje, że profesjonalny handlowiec, nie tylko potrafi otworzyć spotkanie, zaprezentować produkt i sfinalizować transakcję, to ktoś znacznie więcej!

Kim jest Mistrz Sprzedaży (MS)?

  • MS to specjalista, który wie gdzie szukać i jak wybierać właściwych klientów
  • MS potrafi umówić się na spotkanie dosłownie z każdym przeprowadzając skuteczną rozmowę telefoniczną
  • MS posiada umiejętności pisania perswazyjnych ofert, które budzą zainteresowanie jego grupy docelowej i rozpalają pragnienie
  • MS potrafi od każdego klienta wydobyć listę kontaktów oraz referencje
  • MS zawsze zdobywa wszystkie informacje w sposób niezwykle delikatny i prawie niezauważalny
  • MS umie przekazywać złe wiadomości tak, by trudną sytuację wykorzystać na swoją korzyść
  • MS świetnie radzi sobie z tzw. trudnymi klientami
  • MS doskonale rozwiewa wszelkie wątpliwości
  • MS wie, jak pozyskać lojalność klienta robiąc tylko kilka prostych rzeczy

Dotychczasowe szkolenia ze sprzedaży uczyły tylko, jak prowadzić spotkanie z klientem, dzięki naszemu nauczysz się więcej – co robić przed i po, czyli – jak go znaleźć, zachęcić do spotkania w rozmowie telefonicznej lub wysyłając ofertę mailową, a także, jak wykorzystać etap po-transakcyjny, by w pełni skorzystać na przeprowadzonej sprzedaży. Dodatkowo pokażemy, jak jeszcze bardziej usprawnić proces sprzedaży właściwej, czyli spotkania, które zawsze prowadzi Cię do ZWYCIĘSTWA!!!

Masz dość oczywistości, czczej gadaniny, bezwartościowych kursów? Jesteś zainteresowany tylko sprawdzonymi metodami, opracowanymi przez najskuteczniejszych na świecie handlowców? A może chcesz po prostu zdobyć arsenał umiejętności, bo dopiero zaczynasz? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na chociaż jedno z powyższych pytań to nasze szkolenie jest dla Ciebie.

Jeśli nadal interesuje Cię nasz produkt to zadzwoń pod numer 608-630-260 Natomiast jeśli wciąż masz wątpliwości to bardzo dobrze, ponieważ pozwoli Ci to w pełni uświadomić sobie jak niezwykła i wartościowa jest nasza oferta.

Napisz lub zadzwoń do nas i przekonaj się jak łatwo i szybko możesz stać się MISTRZEM SPRZEDAŻY. Pamiętaj, jeśli Twój Sukces, jest dla Ciebie równie ważny, jak dla nas, to oznacza to, że nasze szkolenie jest stworzone dla Ciebie.

Jaki jest koszt? Dla jednych to tanio, dla drugich to nie jest tanio, ale cena wynosi 570 zł i możesz mieć pewność, że weźmiesz udział w szkoleniu, otrzymasz materiały szkoleniowe, będzie kawa, herbata itp. 🙂

cena szkolenia: 1 270 PLN

Zapisz się na kurs: wyślij przelew na konto:

65 1140 2004 0000 3002 7947 6660

w tytule przelewu napisz swoje imię i nazwisko oraz tytuł kursu
następnie wyślij maila z zapisem klikając „Kontakt”

UWAGA: za każdą osobę poleconą przez Ciebie,

która zapisze się i wpłaci należność za kurs masz 10% zniżki.

Jak się zapisać? Wystarczy, że klikniesz na link na dole tej strony, wypełnisz formularz i kliknięciem wysyłasz do nas. Nie chcę pisać, że trzeba się spieszyć, bo zostało tylko kilka miejsc, a może potem będzie drożej, albo, że jak nie weźmiesz udziału to będziesz żałować i czuć rozczarowanie. Sam lub sama zdecyduj, że chcesz uczestniczyć w tym warsztacie i chcesz doświadczyć jak działa NLP. Serdecznie zapraszamy i czekamy na Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy