NLP w edukacji

Jak poradzić sobie w szkolnym obozie przetrwania?
NLP w edukacji
Jedyny taki trening w Poznaniu

nlp, nlp poznań, neurolingwistyczne programowanie, perswazja, hipnoza, emisja głosu, kinezjologia, treningi nlp, psychologia, język perswazji, język hipnozy, neurolingwistyka, nlp poznań, kursy nlp poznań, praktyk nlp, master nlp, szkolenia nlp poznań, jak pozbyć się lęku, telemarketing, wystąpienia publiczne, telemarketing perswazyjny

 1. 19-21 stycznia 2024-miejsce-Poznań
 2. 19-21 stycznia 2024-miejsce-Sczecin
razem trzy dni szkoleniowe
na życzenie klienta ustalamy inne terminy i miejsce dla grup zorganizowanych

To, że w tej chwili zaczynasz czytać ten tekst, oznacza, że masz nieodpartą potrzebę i chęć poznania jakimi metodami i technikami posługuje się Neurolingwistyczne Programowanie i co ludzie w tym widzą, że poświęcają swój czas i pieniądze na szkolenia i treningi w zakresie NLP.

Wyobraź sobie jakby to było, gdyby każdy Twój uczeń, student lub słuchacz:

 1. przychodził na Twoje zajęcia z nieodpartą siłą słuchania tego, co masz mu do zaoferowania;
 2. słuchał z wielką uwagą Twojego głosu;
 3. miał poczucie zadowolenia i chęci uczenia się;
 4. miał motywację do samodzielnego poszukiwania wiedzy, którą Ty potrafiłeś go „zarazić”;
 5. wreszcie, żeby miał do Ciebie zaufanie.

A teraz pomyśl, jaką ty miałbyś lub miałabyś komfortową sytuację…

Niestety, najczęściej jest tak, że wiele Twoich starań i wysiłków idzie na marne. Masz często poczucie bezradności i bezsilności wobec niektórych zachować swoich podopiecznych. No i do tego ci „natrętni” rodzice. Na samą myśl o zebraniu z nimi masz odruchy wymiotne. Ciągłe pretensje i wygórowane wymagania. Zdarzają się też zachowania agresywne i masz wrażenie, ze jesteś atakowana. Uważasz, że Ty robisz wszystko dla ich dobra, a oni lekceważą Twoje argumenty. Bywa i tak, że Ty uciekasz się do agresji i zaczynasz „pokazywać” ostentacyjnie swoją wyższość nad nimi. Daje się to zauważyć i niestety efekt jest wręcz odwrotny do zamierzonego. Na końcu zaczynasz narzekać na cały świat i pojawia się „syndrom wypalenia”. Swoją pracę uważasz za bardzo ciężką, stresującą i nie przynoszącą pożądanych rezultatów. To coś w stylu Syzyfa, który pomimo ciężkiej pracy nigdy nie miał poczucia sprawstwa i zadowolenia z wykonywanej pracy.

Na szczęście jest sposób, żeby zapobiec takiemu stanowi rzeczy. Możesz już teraz nauczyć się i doświadczyć jak działa NLP i w jaki sposób będziesz mógł lub mogła wykonywać swoją pracę zupełnie normalnie i bez niepotrzebnych stresów. Mało tego, będziesz miał lub miała poczucie zadowolenia i komfortu psychicznego zupełnie bez wyraźnej przyczyny, a inni ludzie będą się zastanawiali jak Ty to robisz.

Specjalnie przygotowany trening NLP w edukacji pozwoli Ci przekonać się i doświadczyć tego, co można jeszcze dokonać dzięki metodom i technikom Neurolingwistycznego programowania, ponieważ:

 1. Nauczysz się technik i metod NLP, dzięki którym będziesz umiał lepiej motywować siebie i swoich uczniów zwiększając ich motywację do jeszcze lepszej i efektywniejszej pracy.
 2. Poznasz NOWE zasady Psychologii Perswazji według niepowtarzalnego modelu dra Kevina Hogana.
 3. Bardzo szybko nauczysz się bardzo ważnych metod i technik Języka Perswazji-unikalnego systemu, który jest z powodzeniem stosowany przez największych geniuszy w zakresie edukacji i dowiesz się co oni robią, że uzyskują tak wspaniałe rezultaty.
 4. Nauczysz się jak uzyskać kontrolę nad swoimi emocjami, a tym samym jak wpływać na emocje innych ludzi.
 5. Poznasz strategie twórczego myślenia, które wykorzystują znani geniusze nauki (Zgadza się, bo NLP pozwala „zaprogramować” swoją podświadomość i „skopiować” sposób myślenia innych ludzi)
 6. Będziesz umiał tak zaprogramować swoją podświadomość, że to, co teraz jest źródłem Twoich stresów i niepowodzeń zmieni się w pasmo sukcesów.
 7. Dowiesz się jak poprowadzić wykład w taki sposób, że wszyscy będą słuchać Cię z wielką uwagą i poczują nieodpartą chęć uczestniczenia w Twoich zajęciach.
 8. Dowiesz się jak rozpoznać wiodące systemy reprezentacji swoich uczniów i jak to wykorzystywać w edukacji.

W trakcie kursu poznasz wszystkie podstawowych modele, techniki i zastosowania NLP.
Nauczysz się jak stosować:

 • Systemy reprezentacji: by poznać sposób myślenia drugiej osoby i mówić językiem dla niej zrozumiałym.
 • Kontakt na poziomie świadomym i nieświadomym poprzez stosowanie technik dopasowania, odzwierciedlania, podążania i prowadzenia. Czy wiesz, że już w ciągu kilkudziesięciu sekund możesz wytworzyć w drugim człowieku wrażenie, że znacie się od dawna? Czy wiesz, że możesz sprawić, że drugiej osobie będzie niezwykle trudno się z tobą nie zgodzić i zacznie przyjmować twoje sugestie jako własne pomysły?
 • Submodalności: jak szybko i skutecznie zmieniać ograniczające emocje, nawyki, przekonania, wpływać na doświadczenie wewnętrzne. Dowiesz się, jak zmieniać przerastający cię problem w drobiazg z którym łatwo sobie poradzić. Nauczysz się, jak usuwać fobie i lęki, zwiększać motywację i zwiększyć swoje poczucie własnej wartości. Zaczniesz widzieć świat w nowy sposób, dostrzegając możliwości, z których dotąd nawet nie zdawałeś sobie sprawy!
 • Kotwiczenie: jak wywoływać dowolne stany emocjonalne u siebie i innych. Nauczysz się jak łatwo korzystać ze swych zasobów i umiejętności przez stosowanie kotwic suwakowych, łańcuchów kotwic, piętrzenie kotwic itd. Czy wiesz, że bodziec, który do tej pory wywoływał lęk i stres może automatycznie sprawiać, że czujesz się pełen siły i pewności siebie?
 • Model Miltona: język hipnozy i perswazji, umożliwiający subtelne, lecz nieodparte wywieranie wpływu na drugą osobę. Poznając te wzorce językowe staniesz się mistrzem perswazji! Czy możesz sobie wyobrazić jak to jest, gdy potrafisz przekonać każdego do wszystkiego?

Podczas tych kilku dni nauczysz się jak skutecznie stosować techniki NLP w edukacji, które pozwalają nauczycielom tworzyć związki polegające na partnerstwie. Zapoznasz się z najnowszymi wynikami badań nad funkcjonowaniem ludzkiego mózgu. Wreszcie dowiesz się jak ekologicznie i etycznie wywierać wpływ na innych ludzi znając mechanizmy działania ludzkiego umysłu.

Podczas tego Treningu oprócz wiedzy i umiejętności uzyskasz:

 1. Certyfikat NLP w edukacji
 2. Podręcznik zawierający gotowe skrypty, które możesz od razu zastosować w praktyce
Ponadto:
Masz możliwość dodatkowych konsultacji z trenerem po każdym zakończonym dniu zajęć.
cena: 797 PLN

Zapisz się na kurs: wyślij przelew na konto:

65 1140 2004 0000 3002 7947 6660

w tytule przelewu napisz swoje imię i nazwisko oraz tytuł kursu
następnie wyślij maila z zapisem klikając „Kontakt”

Jeśli nie jesteś jeszcze do końca zdecydowany lub zdecydowana, to zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły:
608-630-260