Sekrety perswazji w biznesie

Sekrety perswazji w biznesie

nlp, nlp poznań, neurolingwistyczne programowanie, perswazja, hipnoza, emisja głosu, kinezjologia, treningi nlp, psychologia, język perswazji, język hipnozy, neurolingwistyka, nlp poznań, kursy nlp poznań, praktyk nlp, master nlp, szkolenia nlp poznań, jak pozbyć się lęku, telemarketing, wystąpienia publiczne, telemarketing perswazyjny

Jedyny taki trening w Poznaniu!!!
25-27 lutego 2022

razem 3 dni szkoleniowe

na życzenie klienta ustalamy inne terminy dla grup zorganizowanych

W jaki sposób nowe techniki NLP pomogą Tobie pozyskać lojalnych klientów, którzy chętnie będą korzystać z Twoich usług lub kupować Twoje produkty??? W jaki sposób wreszcie będziesz mógł-mogła rozwijać swoją firmę oraz jasno i precyzyjnie wyznaczać cele, do których dążysz???

Wyobraź sobie, że Twoja oferta jest ciekawa i wzbudza zaufanie potencjalnych klientów. Jakby to było, gdyby: każde Twoje ogłoszenie, każda prezentacja i każdy mailing generowały dwa razy więcej sprzedaży i zleceń. Wyobraź sobie jakby to było, gdyby dawni „niezdecydowani” lub „oporni” klienci zamienili się w wiernych użytkowników Twoich produktów i usług, a koszty reklamy zmniejszyły się np. o połowę… To teraz pomyśl sobie w co mógłbyś zainwestować zarobione w ten sposób pieniądze…

Niestety prawda jest taka, że bardzo dużo pieniędzy wydajesz na reklamę. Zlecasz przygotowanie kolorowych broszur i ulotek i płacisz zo to kolosalne pieniądze. Wreszcie zakłdasz stronę internetową… a zleceń masz bardzo mało, denerwujesz się i masz poczucie zmarnowanego czasu i pieniędzy. A wszystko to wynika z braku wiedzy na temat mechanizmu ludzkich zachowań, percepcji oraz całego bogactwa języka perswazji, który używany nieumiejętnie może sabotować Twoje wysiłki. Nie wiem czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się rozmawiać z potencjalnym klientem, który wydawał się być zainteresowany Twoją usługą lub produktem…a później poszedł do konkurencji i tam dokonał zakupu. Albo wyobraź sobie reklamy ubezpieczeń w stylu: „Z nami nie martw się o swoją przyszłość” (i teraz zastanów się o czym pomyślałeś?- zapewne o tym, że w ogóle można martwić się o przyszłość). To jest coś w stylu: „Nie myśl teraz o niebieskim” (no właśnie…o czym teraz pomyślałeś???)

Na szczęście jest sposób, który pozwoli Ci temu zapobiec i oraz w pełni wykorzystać Twoje możliwości w rozwoju własnej firmy oraz wykorzystać cały potencjał, który drzemie w Tobie oraz w Twoich obecnych i potencjalnych współpracownikach.

Specjalnie przygotowany trening-NLP biznesowe-wzbogacony o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie Neurolingwistycznego Programowania pozwoli Ci na zainwestowanie w swoje umiejętności, co może być punktem zwrotnym w Twojej działaności biznesowej, ponieważ:

  1. Nauczysz się technik i metod NLP, dzięki którym będziesz umiał lepiej motywować siebie i swoich pracowników zwiększając obroty i zyski swojej firmy.
  2. Poznasz NOWE zasady Psychologii Perswazji według niepowtarzalnego modelu dra Kevina Hogana.
  3. Bardzo szybko nauczysz się bardzo ważnych metod i technik Języka Perswazji-unikalnego systemu, który jest z powodzeniem stosowany przez największych geniuszy biznesu-dowiesz się co oni robię, że uzyskują tak wspaniałe rezultaty.
  4. Nauczysz się jak uzyskać kontrolę nad swoimi emocjami, a tym samym jak wpływać na emocje innych ludzi.
  5. Poznasz strategie twórczego myślenia, które wykorzystują znani geniusze biznesu (Zgadza się, bo NLP pozwala „zaprogramować” swoją podświadomość i „skopiować” sposób myślenia innych ludzi).
  6. Będziesz miał okazję wziąć udział w specjalnym programie pisania i komponowania tekstów promocyjnych i reklamowych w taki sposób, że czytający je ludzie będą odczuwali nieodpartą chęć kupienia Twoich towarów lub usług i staną się Twoimi „wiernymi” klientami.
  7. Będziesz umiał tak zaprogramować swoją podświadomość, że to, co teraz jest źródłem Twoich stresów i niepowodzeń zmieni się w pasmo sukcesów.

Podczas tych trzech dni nauczysz się jak skutecznie stosować techniki NLP w biznesie, które pozwalają ludziom biznesu tworzyć związki polegające na partnerstwie. Zapoznasz się z najnowszymi wynikami badań nad funkcjonowaniem ludzkiego mózgu. Wreszcie dowiesz się jak ekologicznie i etycznie wywierać wpływ na innych ludzi znając mechanizmy działania ludzkiego umysłu. Pamiętaj o tym, że klient jest Twoim partnerem, który będzie mówił innym ludziom o Twoich produktach i usługach, a z pewnością zależy Ci na tym żeby ten specyficzny rodzaj reklamy zwany „reklamą szeptaną” przysporzył Ci jeszcze więcej zadowolonych klientów.

Podczas tego Treningu oprócz wiedzy i umiejętności uzyskasz:

  1. Certyfikat
  2. Podręcznik zawierający gotowe skrypty, które możesz od razu zastosować w praktyce

cena kursu: 970 PLN

UWAGA: za każdą osobę poleconą przez Ciebie,

która zapisze się i wpłaci należność za kurs masz 10% zniżki.

Zapisz się na kurs: wyślij przelew na konto:

65 1140 2004 0000 3002 7947 6660

w tytule przelewu napisz swoje imię i nazwisko oraz tytuł kursu
następnie wyślij maila z zapisem klikając „Kontakt”

Czy trzeba się spieszyć?
Nie chcę Ci pisać, że zostało już mało miejsc, albo że później może być drożej. Sam lub sama zdecyduj jak bardzo Ci zależy na swoich klientach.
Jeśli nie jesteś jeszcze do końca zdecydowany lub zdecydowana, to zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły:
kom. 608-630-260